نخستین جشنواره آیین دوستی ۹۳

باسمه تعالی

 

مسئول محترم اتحادیه استان/ شهرستان

 

سلامٌ علیکم؛

با احترام و صلوات بر محمّد و آل محمّد؛ پیرو موارد مطرح شده در همایش ” آیین دوستی” که با محوریت نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام که در بهمن­ماه سال گذشته در جوار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم برگزار شد، بدین وسیله شیوه نامه مسابقات جشنواره آیین دوستی جهت اجرای دقیق آن، طبق زمانبندی­های مشخص شده به حضورتان ارسال می­گردد. درضمن به پیوست، پوستر جشنواره – جهت توزیع در مدارس و اطلاع رسانی به دانش­ آموزان – و فرمهای مربوطه: ۱- شناسنامه اثر ۲- فهرست آثار ارسالی از اتحادیه استان – جهت تکمیل و ارسال به دبیرخانه جشنواره طبق توضیحات ذیل – تقدیم شده است.

 

الف- محوریت تهیه آثار

تمامی آثار می باید حول محور نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام – که در مورد صفات شیعیان آن حضرت می­باشد – و متن همراه با ترجمه آن در پوستر جشنواره نیز منعکس شده است تهیه گردد.

 

ب- بخش ویژه جشنواره

دانش آموزان می­توانند با ارسال پاسخ یا دل نوشته های خود در مورد نامه امام رضا علیه السلام در بخش ویژه جشنواره شرکت نمایند.

متن تهیه شده می­باید درکاغذ A4 و ترجیحاً تایپ شده با فونت B Nazanin ارائه شود.

 

ج- موضوعات و قالب ها

مسابقات نخستین جشنواره آیین دوستی در سه موضوع: “سبک زندگی اسلامی”، “محبت و ولایت”، “معرفت نسبت به امام” و در چهار قالب “وبلاگ نویسی”، “مقاله”، “داستان” و “نشریه دانش­آموزی” برگزار می­گردد.

 

د- زمانبندی جمع آوری و ارسال آثار

مهلت جمع آوری آثار در مدارس پایان آذرماه ۱۳۹۳ بوده و مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره توسط اتحادیه­های استانی نهایتاً پانزدهم دی­ماه می­باشد. تأکیید می­شود آثاری که یعداز تاریخ مذکور به دبیرخانه برسد در مسابقات شرکت داده نمی­شود.

 

ه- شرایط تنظیم و ارسال آثار

۱- آثار ارسالی برای شرکت در این جشنواره نباید قبلاٌ در جایی ارایه و منتشر شده باشد.

۲- برای آثاری که در قالب وبلاگ تهیه می­شود لازم است از تمامی صفحات مربوطه در کاغذ A4 پرینت تهیه و به ضمیمه شناسنامه اثر ارسال گردد.

۳- آثاری که در قالب مقاله یا داستان تهیه می­شود می­باید در کاغذ A4 و ترجیحاً حروف چینی شده ( در محیط word با فونت B Nazanin وسایز فوفت شماره ۱۴) ارائه گردد.

۴- برای هریک از آثار ارسالی به دبیرخانه لازم است فرم “شناسنامه اثر” تکمیل و ضمیمه همان اثر گردد.

۵- اتحادیه های استانی می­باید تمامی آثار گرد آوری شده از دانش­آموزان را بصورت یکجا و به انضمام فرم “فهرست آثار اتحادیه استان” حد اکثر تا تاریخ ۱۵/۱۰/۹۳ به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

۶- شرکت دانش­آموزان تنها در بخش ویژه ویا هریک از موضوعات و قالب­های مسابقه ویا همه آنها بلامانع است.

۷- برای آثاری که به آدرس الکترونیکی جشنواره ارسال می­شود ترجیحاً علاوه بر فایل اصلی اثر، فایل pdf نیز تهیه و ارسال گردد.

 

و- آدرس­های دبیرخانه جشنواره جهت ارسال آثار

اتحادیه انجمن­های اسلامی دانش­آموزان شهرستانهای استان تهران – شهر ری، خیابان زکریای رازی، خیابان پورحسینی، کوچه عمو محمدی، پلاک۵۱ کدپستی: ۱۸۷۴۷۸۶۳۴۱

پست الکترونیکی:ansarolmahdi.133@gmail.com       پایگاه اینترنتی: www.aiindoosti.ir

تلفن: ۵۵۹۳۶۹۴۸_۰۲۱ و ۵۵۹۱۳۰۱۳_۰۲۱                   نمابر: ۵۵۹۰۷۶۹۱_۰۲۱

عضویت در کانال عضویت در صفحۀ اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *