همزمان با برپایی دومین جشنواره ملی آیین دوستی پوستر اینفوگرافی نامه امام رضا(ع) منتشرشد

همزمان با برپایی دومین جشنواره ملی آیین دوستی، پوستر اینفوگرافی محتوایی نامه امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) امروز منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه جشنواره آیین دوستی، کار توزیع پنج هزار نسخه پوستر اینفوگرافی محتوایی نامه امام رضا(ع) از طریق دفاتر انجمن های اسلامی مدارس متوسطه سراسر کشور آغاز شده است.
براساس این گزارش، آیاتی از کلام ا… مجید، احادیثی از معصومین(ع) و سخنانی از بزرگان که مرتبط با مفاد نامه امام رضا(ع) بوده استخراج و در اینفوگرافی منعکس شده است.
این گزارش می افزاید: اینفوگرافی محتوایی نامه امام رضا(ع) شامل ۱۸ محور اصلی پیام امام رضا(ع) است که برای درک بهتر مفاهیم ارزنده نامه ایشان توسط دانش آموزان طراحی شده و کلید واژه های اصلی نامه را معین نموده است.
در ادامه این گزارش آمده است: اینفوگرافی نامه امام رضا(ع) در راستای تشویق هرچه بیشتر دانش آموزان و فرهنگیان مقاطع متوسطه برای تولید آثار و شرکت در دومین جشنواره ملی آیین دوستی، از سوی دبیرخانه این جشنواره طراحی و تولید شده است.
پوستر اینفوگرافی محتوایی نامۀ امام رضا(ع) که نسخه الکترونیکی آن بر روی پایگاه اینترنتی جشنواره آیین دوستی در اینجا قرار داده شده، در ابعاد ۷۰ در ۱۰۰ سانتیمتر تهیه و توزیع شده است.

عضویت در کانال عضویت در صفحۀ اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *