مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملّی آیین دوستی تمدید شد

poster32

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اعلام کرد:

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملّی آیین دوستی تمدید شد

۲۴ دی آخرین فرصت ارسال آثار

مهلت ارسال آثار دانش آموزان به دبیرخانه نخستین جشنواره ملّی آیین دوستی تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه بیست و چهارم دی­ماه سال جاری تمدید شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست­های مکرّر دانش­آموزان و مربیان این تشکل دانش­آموزی از سراسر کشور مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره به مدت ۱۴روز افزایش یافت.

“محمد مهدی سلیمی” افزود: جشنوراه آیین دوستی با محوریت نامه امام رضا علیه السلام به حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام با سه موضوع: “سبک زندگی اسلامی”، “محبت و ولایت” و “معرفت نسبت به امام” برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: دانش آموازن سراسر کشور می توانند آثار خود را در چهار قالب “وبلاگ “، ” مقاله “، ” داستان یا خاطره ” و ” نشریه دانش آموزی یا روزنامه دیواری” از طریق رایان نامه­های:ansar133@chmail.ir و aiindosti@chmail.ir یا آدرس پستی دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، شهر ری، میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، خیابان ۲۴ متری رازی، کوچه شهید پورحسینی، کوچه عمومحمدی پلاک ۵۱ ارسال نمایند.

سلیمی هدف از برگزاری جشنواره ملّی آیین دوستی را در این برهه از تاریخ، بازتاب گوشه ای از رأفت اسلامی منعکس شده در نامه هشتمین امام شیعیان با توجه به افراطی گری های اخیر گروه های تکفیری عنوان کرد و افزود: این جشنواره دارای بخش ویژه ای هم با عنوان “پاسخ به نامه امام رضا علیه السلام” هست که دانش آموزان می توانند علاوه بر شرکت در هر یک از موضوعات و قالب های گفته شده در این بخش نیز شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه های اینترنتی: www.ansar133.com ،www.ayandehsazan.ir و www.abdolazim.com ترجمه فارسی نامه امام رضا(ع) و شیوه نامه شرکت در این جشواره را مطالعه نموده و از جزئیات آن آگاه شوند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان تهران یاد آور شد: اختتامیه این جشنواره در تاریخ پنجم بهمن ماه امسال مصادف با چهارم ربیع الثانی، سالروز میلاد با سعادت آن امام زاده بزرگوار در تالار شیخ صدوق حرم حضرت عبدالعظیم علیه السلام واقع در شهر ری برگزار می گردد.

گفتنی است، جشنواره ملی آیین دوستی توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های استان تهران با همکاری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در شهرری برگزار می شود.

عضویت در کانال عضویت در صفحۀ اینستاگرام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *